Після хвилини мовчання Ясухіто Ендо першим взявся відстоювати честь національної команди. Маловідомий нападник "Гамби Осаки" вже на п’ятнадцятій хвилині подарував радість місцевим трибунам. Ендо чудово виконав штрафний удар більш як з 20 метрів, і круглий оминувши стінку, залетів точнісінько під штангу.

Чотирма хвилинами потому гравець московського ЦСКА Кейсуке Хонда обікрав суперника і зручним пасом вивів Шиньї Оказакі на побачення з воротарем. Нападник не те, що не осоромився, а красивою підсічкою, мов картину, домалював друге взяття воріт. Втім, останнє слово було за збірною "Джей-Ліги". Місцевий улюбленець 44-річний Казуоші Міура не менш ефектно прокинув м'яча повз голкіпера. 2-1 на користь усієї Японії.