В окупованому Луганську частина бойовиків, серед яких екс-"беркутівці", відмовляються виконувати накази ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького. Тож влаштували "військовий переворот".

Читайте також: Екологічне лихо на Донбасі: заступник міністра оприлюднив невтішний прогноз

"У Луганську розпочався Антимайдан. Збулася мрія Януковича – Луганськ захоплений "Беркутом" і тамтешніми ментами. Все як і в "русском мире": у масках, з кулеметами, захопили центр міста, готові стріляти. "Хунта" в чистому вигляді", – іронізує журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook.

Він додав, що в "ЛНР" йде збройна боротьба за владу. Але такого поворотну не очікував ніхто – навіть наймані пропагандисти шоковані так званим "військовим переворотом".

Сподіваюся, що як завжди, у боротьбі за владу у "ЛНР" переможуть, як зазвичай, українські ДРГ, і перестріляють побільше "путінопоклонніків" з обох сторін. Ось так жила б вся Україна, якби Революція гідності не скинула проросійський режим,
– додав Бутусов.

Блогер Олексій Чібісов підкреслив, що без крові цей "переворот" у Луганську не обійдеться.

"Плотницький вимагає розблокувати, але його ніхто не слухає. Він чекає прибуття підтримки з "ДНР". Урали з бійцями виїхали, але поки не доїхали. Армії РФ наказали сидіти в казармах і дотримуватися нейтралітету", – зазначив він.