"Черговий політичний сезон в Україні зазвичай починається восени. І судячи зі змін політичного клімату на регіональному рівні, "зелене" вже стає неактуальним. Все чіткіше простежується, що ЗеКоманда значно поступається позиціями. Недавня, очевидна конфронтація Віталія Кличка до ОП, що переросла у відкритий конфлікт Кличко-Зеленський, дала перші сигнали – активізувала процес перетворення партійної структури УДАРу", – заявив політичний оглядач Сергій Пархоменко.

Йдеться про резонансне призначення нового голови обласної парторганізації УДАР Віталія Кличка в Чернівцях. Тепер УДАРом там керує Валерій Чинуш, відомий в регіоні бізнесмен і депутат Чернівецької міської ради.

"Чинуш черговий раз змінив політичне забарвлення. Це особливо нікого не дивує, в його випадку це цілком звичайна ситуація. Але не бути членом партії і різко очолити її обласний осередок, це вже дійсно дивно. Тим більше, до цього Чинуш був рядовим членом партії ліберальних поглядів місцевого рівня, а тепер очолив обласне представництво правоцентристського УДАРу Віталія Кличка. Як правило, така посада обіцяє перспективи потрапляння до виборчого списку кандидатів від партії під прохідним номером або ж можливість потрапити у вищий ешелон державної влади, в разі перемоги на виборах. За великим рахунком Чинуш для Кличка дуже непоганий варіант, він – яскравий представник "буковинського клану", один з найбагатших людей регіону, має вагу і вплив в області. У нього є досвід і всі ресурси для проведення виборчої компанії, навіть свої спортивні та громадські організації та активісти", – стверджує експерт.

Як раніше повідомляв БукІнфо, частина буковинських ударівців шоковані колуарним призначенням Чинуша керівником обласної організації, а 14 членів УДАРу вже заявили про вихід з партії.

Але в цій історії не зрозуміло одне: фактично Валерій Чинуш – людина Іллі Павлюка, той же, в свою чергу, є дуже близьким до Президента і за інформацією ЗМІ курирує і впливає на безліч процесів в країні. Виходить, що сам Павлюк "дозволив" Чинуша примкнути до Кличка. Схоже, що Зе потихенько списують з рахунків – перший і, варто зауважити, дуже ресурсний регіон у них вже вибили", – підкреслив автор.

Повний текст читайте на Цензор.НЕТ.