“У будівлю Слов'янської міськради підійшло підкріплення: група "зелених чоловічки" на КАМАЗі без номерів, озброєні кулеметами, гранатометами і з коліматорними прицілами на автоматах”, - написав журналіст у Facebook.

Фото Артема Шевченка

Нагадаємо, внаслідок захоплення терористами будівлі міськуправління міліції в Слов'янську вже є жертви. Зокрема, ТСН повідомляє, що від рук бойовиків загинуло четверо людей, з яких двоє – співробітники СБУ і ще двоє – цивільні.

вчора в Донецькій ОДА повідомили, що під час антитерористичної операції, проведеної в Слов'янську (Донецька область), загинула одна людина і п'ять отримали вогнепальні поранення. Інформація про те, з якого боку постраждалі, в даний момент відсутня.

Раніше глава МВС України Арсен Аваков повідомив, що під час спецоперації загинув офіцер СБУ, ще 5 силовиків отримали поранення. Разом з тим , він повідомив, що з протилежного боку також є загиблі і поранені, але не уточнив, скільки їх.

Активіст ВО “Свобода” Руслан Андрійко повідомив, що у Слов’янську Донецької області, де захоплена будівля міськвідділу, вбито трьох терористів, двоє з яких – громадяни Росії.