Землетрус зафіксували поблизу Рієки – третього за величиною портового міста Хорватії. Поштовхи відбулися на глибині 10 кілометрів близько 10:47 за місцевим часом.

Зверніть увагу Разом з вагітною дружиною і сином: через землетрус загинув капітан збірної Туреччини з гандболу

Експерти наголосили, що ці поштовхи, які фіксують на невеликій глибині, відчуваються сильніше, аніж ті, які – на суттєвій глибині.

Найактивніше поштовхи мали відчути жителі Рієки. Водночас легкі коливання не оминули низку міст Хорватії. Зокрема, й Загреб – столицю країни.

Інформації про постраждалих наразі немає. Людей, які відчувають на собі негативні наслідки землетрусу, просять звернутися до медиків та представників місцевої влади.

Прогнозів щодо повторних коливань наразі немає. Водночас місцевих жителів просять бути обережними й зберегти правила поводження під час землетрусу.

У Хорватії вже не перший землетрус за останні кілька днів

13 лютого Румунію сколихнув потужних землетрус магнітудою 5.2. Потужні підземні поштовхи, епіцентр яких був на півдні країни, відчули в Болгарії, Сербії, Хорватії та Боснії й Герцеговині. Зокрема, поштовхи були відчутними у сербській столиці – Белграді.

Того дня впродовж кількох годин у Хорватії зафіксували щонайменше 3 коливання землі, найсильніше з який було магнітудою 3,0. На щастя, це слабкі землетруси, які не мають трагічних наслідків, тому постраждалих ні в Хорватії, ні в інших балканських країнах немає.

Кількість жертв землетрусів у Туреччині та Сирії зросла

  • Увесь світ сколихнули моторошні землетруси у Туреччині та Сирії. Станом на 16 лютого кількість жертв зросла до близько 42 тисяч. Окрім того, відомо про десятки тисяч постраждалих.
  • Лише у Туреччині руйнівні наслідки землетрусу відчули 10 міст. У країні працюють рятувальники з різних куточків світу. Зокрема, й українські герої.