44-річна жінка народила ще одного хлопчика. Головна лікарка медзакладу Вікторія Єнікеєва розповіла, що жінка народжувала природнім шляхом.

Дивіться також Випадок один на мільйон: жінка виношує двох дітей у різних матках

З дитиною та мамою все добре

Наразі з нею та новонародженим хлопчиком все добре.

У Рівненському обласному перинатальному центрі зазначили, жінка народила хлопчика 3 грудня.

У нас трапилась дуже гарна подія. В нашому закладі жінка народила 17-ту дитину. В сім’ї восьми хлопчиків та восьми дівчаток наразі народився дев’ятий хлопчик,
– повідомили у медзакладі.

За словами Вікторії Єнікеєвої, вага новонародженого хлопчика – 3 кг 960 грам, а ріст – 55 сантиметрів. Його матір – мешканка Рівненського району. Вагітність у неї протікала добре. Це вже дев’ята дитина, яку жінка народила у обласному перинатальному центрі.

70-річна жінка народила двійню

  • В Уганді 70-річна жінка народила двійню, це зробило її найстаршою породіллю в Африці. Пологи пройшли успішно, діти й жінка почуваються добре.
  • Сафіна Намуквайя народила дівчинку та хлопчика 29 листопада шляхом кесаревого розтину, повідомляє Міжнародний жіночий госпіталь та Центр фертильності в Кампалі. Медики в лікарні сказали, що у матері та двох її дітей все добре.
  • Сафіна Намуквая стала найстарішою жінкою, яка народила дитину в Африці. Вона завагітніла після процедури екстракорпорального запліднення (ЕКЗ).