Про це сказано в повідомленні прес-служби Міністерства оборони.

Інформація про затримання цивільними особами військового окремої механізованої бригади Збройних сил, що перебував у відпустці, надійшла до командування одного із секторів АТО.

Завдяки вмілим діям і успішно проведеній операції спецназівці звільнили українського воїна й затримали трьох цивільних осіб із кримінальним минулим. Бійця з численними травмами й забиттям кінцівок, голови і шиї доставили в Маріупольську лікарню швидкої допомоги,
- йдеться в повідомленні.

За результатами попереднього слідства встановлено, що військовослужбовець-учасник АТО захищав Донецький аеропорт і після виконання бойових завдань додому прибув у військовій формі.

Це помітили троє місцевих жителів і захопили військового в полон.

Два дні бандити знущалися з українського бійця. Їхній ватажок подзвонив представникові терористичного угруповання "Донецької народної республіки" і запропонував передати його за грошову винагороду,
- повідомляє Міноборони.

Однак українські спецназівці звільнили військового ще до передачі “ДНР”. Зараз стан здоров'я військовослужбовця задовільний. Він продовжить лікування в одному з військових шпиталів.

Нагадаємо, 31 грудня з 6:00 до 18:00 незаконні збройні формування 15 разів обстрілювали позиції українських військових, використовуючи стрілецьку зброю, гранатомети, міномети та артилерію. Найбільш інтенсивні обстріли відбулися в районі донецького аеропорту та в його околицях.