Під час візиту до Національної академії наук Олександр Лукашенко сказав, що білоруська молодь готова зруйнувати країну. Про це повідомили на сайті НВ.

Актуально Коронавірус у Білорусі на тлі протестів: кількість хворих знову зросла

Диктатор заявив, що молодь Білорусі не може знати всіх негараздів лихих 90-х. А також, що її "тягнуть на вулиці", а вона "перебуваючи в невігластві, готова зруйнувати країну".

Сумно, що наших дітей тягнуть на вулиці. Вони наївно вірять, що заради світлого майбутнього допустимо і навіть необхідно зруйнувати сьогодення. Що можна розділити людей на правильних і неправильних, угробити економіку, на догоду чужим інтересам відректися від усього хорошого, що було зроблено за роки незалежності,
– додав Лукашенко.

Він переконаний, що "досить подивитися на країни, які пройшли через горнило кольорових революцій і залишилися в стані тліючих конфліктів або, що ще страшніше, громадянської війни".

Коротко про протести в Білорусі

  • За офіційними даними ЦВК, перемогу на президентських виборах у Білорусі здобув Олександр Лукашенко. Попри це, дані неофіційних екзит-полів свідчать, що перемогла його головна опонентка: опозиціонерка Світлана Тихановська.
  • Після президентських виборів всією країною спалахнули мирні протести, адже білоруси не погодилися з результатами виборів.
  • Від 11 серпня 2020 року у Білорусі триває загальнонаціональний страйк.
  • Влада намагається позбутись опозиціонерів, невідомі викрали Марію Колесникову.