На Черкащині жорстоко побили третьокласника

У школі на Черкащині однокласники довели 8-річного Давида Лавриненко до реанімації. Принаймні так стверджують батьки потерпілого. Вони запевняють, що дитину настільки побили, що школяр ледве дійшов до мами на роботу. У нього – закрита черепно-мозкова травма, забій грудної клітки та зламана рука. Дитині зробили вже дві операції та видалили селезінку.

Адміністрація школи та батьки обвинувачених учнів спростовують будь-які закиди на їхню адресу і кажуть, що хлопчик упав сам. Проте дитина розповіла рідним, що його побили однокласники біля школи та навіть назвав прізвища кривдників. Але у школі серйозні конфлікти між учнями заперечують.

Відео: у школі на Черкащині жорстоко побили школяра

Космічні статки топ-чиновника СБУ Сергія Семочка

Перший заступник голови Служби зовнішньої розвідки України Сергій Семочко опинився у центрі гучного скандалу. Цілий рік команда програми "Наші гроші" вивчала його статки, бо він їх ретельно сховав.

Журналісти знайшли Land Cruiser, гелікоптер, три будинки під Києвом на 8 мільйонів доларів і особливо російське громадянство членів родини розвідника шокувало розслідувачів.

Відео: журналісти-розслідувачі дослідили статки Сергія Семочка

145 днів голодування Сенцова: як це було

5 жовтня стало відомо, що Олег Сенцов припинив голодування. Це підтвердили в Росії українському омбудсмену Людмилі Денисовій. Сказали, що Олег сам написав заяву, що припиняє голодування.

Але причини спочатку були невідомі, пізніше в медіа з'явився лист Сенцова, де він пише, що змушений піти на такий крок через погрози про насильницьке годування з боку росіян.

У зв'язку з критичним станом мого здоров'я, а також через патологічні зміни у внутрішніх органах, в найближчий час мені зібралися застосувати примусове харчування. Моя думка при цьому вже не враховується,
– написав політв'язень.

Він втратив 12 кілограм, на останньому фото ледве нагадує себе колишнього – скоріше скелет, обтягнутий шкірою. Олег Сенцов голодував 145 днів.

Відео: які результати принесло голодування Сенцова

Де дешевша комуналка: порівняльний аналіз Києва та Варшави

Вже за тиждень в Україні стартує опалювальний сезон. І хоча цього року чиновники обіцяли не підвищувати ціни на газ, вартість води та електроенергії півроку тому таки зросла. І це може вплинути на цифри у свіжих платіжках українців.

Скільки доводиться платити за невелику квартиру у Києві та у польській столиці? Журналісти 24 каналу вирішили порівняти вартість та якість комунальних послуг.

Відео: скільки платять за комуналку у Києві та Варшаві і чи відрізняється якість послуг

Що приховують магазини-конфіскати

"Взуття по сто гривень" – ви, мабуть, бачили подібні ціни в так званих магазинах-конфіскатах. А чи знаєте ви, що приховують такі вивіски і вітрини? Де беруть такі товари і які проблеми ви отримуєте з дешевою парою?

"Конфіскат" – магазинів з такою назвою в Україні, як грибів після дощу. Погодьтеся, є велика спокуса придбати якісну, деколи брендову річ за помірну ціну. Ви ж пам'ятаєте, що скупий платить двічі. А в цьому випадку ще й з загрозою для власного здоров'я.

Відео: розслідування про магазини-конфіскати