Плазмовий телевізор, нове ліжко і зволожувач повітря — саме в такій палаті лікарні "Укрзалізниці" на дев'ятому поверсі пропонують надавати меддопомогу Юлії Тимошенко.

“У цьому приміщенні також був ремонт. Єдина різниця в тому, що, зверніть увагу, тут була стінка”, -каже головний лікар ЦКЛ "Укрзалізниці" Михайло Афанас'єв.

Втім, навіть такі вигоди не влаштовують екс-прем'єра. Лідер опозиції погодиться на меддопомогу лише після консультацій з німецькими лікарями. Втім, коли закордонні фахівці хоч словом обмовляться про здоров'я Тимошенко — невідомо.

«На сьогоднішній день німецькі лікарі з таким проханням до Міністерства охорони здоров’я не зверталися. Я про це, як голова міжнародної комісії, нічого не знаю».
— сказала перший заступник міністра охорони здоров'я Раїса Моїсеєнко

Подивитись чи відповідає лікарня вимогам іноземних медиків запрошує Міністерство закордонних справ. На візит тих же ескулапів, що й робили медобстеження екс-прем’єру, тепер чекають у лікарні "Укрзалізниці".

«Посольство України у ФРН вже передало відповідне запрошення лікарям та керівництву німецької клініки “Шаріте”, для того, щоб подивитися на умови, на відповідність умов, запропонованих українською стороною медичного закладу для лікування Юлії Тимошенко, тим рекомендаціям, які були надані вітчизняними та німецькими фахівцями».
— сказав речник МЗС Олександр Дикусаров

Тим часом у пенітенціарній службі готові лікувати Тимошенко вже і негайно. Причому визначились навіть з охороною.

«Охороняти її будуть співробітники колонії, жіночої статі. Ніяких наручників, звичайно, застосовуватися не буде. У палаті відеоспостереження ніякого не буде, а в коридорах тут відеоспостереження практично по всій лікарні».
— каже в.о. начальника пенітенціарної служби Харківської області Євген Бараш

Також у Міністерстві охорони здоров'я повідомили, якщо Тимошенко надаватимуть меддопомогу в лікарні "Укрзалізниці", то не візьмуть з неї ні копійки. Адже медичний заклад — державний.