Водночас, постійний представник Глави держави у Верховній Раді Юрій Мірошниченко заявив, що Віктор Янукович не давав вказівки готувати закон про наклеп.

"Ані адміністрація президента, ані президент ніколи не давали вказівки готувати цей законопроект. Я не знав, що він з'явиться в залі. Звинувачення на адресу президента є некоректними", – заявив Мірошниченко й закликав журналістів "не сприймати нас, як опонентів".

Новини по темі:

Балога обурений рішенням Ради "посилити" відповідальність журналістів

Юрій Стець: Журналісти повинні відстояти право на професію

Ющенко закликав журналістів виступити на захист свободи слова

За словами ж автора законопроекту Віталія Журавського, він ніколи не розмовляв ні з Президентом, ні з главою його адміністрації Сергієм Льовочкіним щодо цієї ініціативи.

"Як позаштатний радник Президента України я відвідував загальну кімнату в адміністрації, де працюють позаштатні радники. Я користувався комп’ютером в цій кімнаті, і на флешці відредагував цей файл", – відповів він на питання, чому один із документів має властивість файлу "Адміністрація президента України".

Нагадаємо, Верховна Рада у першому читанні проголосувала за зміни до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів, згідно з якими відповідальність за посягання на честь і гідність людини посилюється.