Активісти твердять: реформа мовлення обернулася банальним скорочення працівників та ефірного часу. Але найбільше їх дратують столичні вказівки щодо наповнення львівського ефіру.

Читайте також: Путіна на вас нема – у Львові знову влаштували пікет біля скандального магазину

Тож протестувальники вимагають змінити методи реформи та прозорих конкурсів. Зате журналістам, які потрапили під скорочення, дадуть привілеї на виготовлення програм – обіцяє керівництво Суспільного мовлення.

Ми не можемо зрозуміти, чому двісті сорок працівників були поодинці викликані, дані папери, де нам пропонують на конкурсних засадах роботу менеджера в київських, чернівецьких, ужгородських, інших телекомпаніях,
– зазначила учасниця акції Світлана Максименко.

За інформацією заступниці голови первинної профспілкової журналістської організації ТРК "Львів" Людмила Майор, працівники отримали попередження про майбутнє звільнення з 2 квітня 2018 року.

"Ті люди, які будуть звільнені, отримають першочергове право на виготовлення програм. Тобто навіть та людина, яка раніше була в штаті, вона може далі продовжувати робити свою програму, але тепер на основі цивільно-правової угоди", – прокоментував член правління НСТУ Роман Вінтонів.

Нагадаємо, у Польщі на пікет вийшли жінки, вони прийшли до Сейму. Жінки виступають проти посилення закону про аборти.