Журнальний столик на Android

Інтерактивний журнальний столик розробили інженери з американської компанії Ideum.

Девайс під назвою Platform 46 Coffee Table оснащений сенсорним дисплеєм, діагоналлю 46 дюймів з роздільною здатністю Full HD. Екран розпізнає до 60 одночасних дотиків і розташований під захисним пило- та водонепроникним склом. Корпус виготовлений з міцного сплаву на основі алюмінію.

Щодо апаратної начинки — столик обладнаний чотириядерним процесором Intel Core i7 з тактовою частотою 3,7 ГГц та 16 Гб "оперативки", також є жорсткий диск на 500 Гб. Працює все це під управлінням системи Android 4.1 Jelly Bean. Розробники кажуть, що в перспективі з'явиться і Windows-версія.

Ціна інтерактивного столика — близько $7000.

CeBIT 2014

3400 компаній представили свої розробки на виставці інформаційних технологій CeBIT-2014 у Ганновері.

Серед них — IBM, яка презентувала новий мейнфрейм бізнес-класу початкового рівня. За словами представників компанії, сервер zEnterprise BC12 пропонує удвічі більше ресурсів, ніж попередник (z114), при такій же низькій стартовій ціні.

Компанія Audi показала на виставці прототип напівавтономного автомобіля James 2025. Машина здатна самостійно пересуватися в заторах та на трасі, однак вимагає, аби водій постійно контролював процес.

“Якщо ви задрімаєте, то автомобіль вас розбудить. Відповідальність завжди лежить на водію”, — каже головний виконавчий директор концерну Volkswagen Group Мартін Вінтеркорн.

James 2025 оснащений автоматичними сидіннями та кермом, а в салоні — дисплей, за допомогою якого машина повідомляє водію про наступний маневр.

Щороку авіаіндустрія витрачає близько $2,5 млрд через втрачений багаж.

Компанії T-Systems, Airbus та Rimowa знайшли спосіб вирішення цієї проблеми. Вони спільно розробили "розумну" валізу Bag2Go з вбудованою RFID-міткою. У ній зберігається вся необхідна інформація про пасажира та рейс, що дозволить миттєво повернути власнику загублене.