Сьогодні ми говоримо про телевізори, які перевертають звичне уявлення про домашній перегляд фільмів та стануть доповненням святкової домашньої ідилії.

Кінематографічні технології у вас вдома

Об'єкт нашого сьогоднішнього огляду – ULED-телевізор Hisense, модель U8QF.

По-перше, у своєму сегменті ця модель один з найдоступніших варіантів на ринку, по-друге – її функціонал і технічні можливості насправді того варті, адже цей телевізор перевертає уявлення про домашній перегляд фільмів.

Телевізор, це, в першу чергу, про зображення і картинку, яку ми бачимо. Під час перегляду відео чи фільму на цьому "смарті" іноді можна забутися, що дивишся на екран, – настільки реалістичною є картинка. Це заслуга, передусім, технології Dolby Vision – сучасної HDR-системи, фірмової розробки Hisense на основі кінематографічних технологій.

Як стверджує виробник, завдяки цій технології світлі тони у 40 разів яскравіші, а тіні – вдесятеро темніші у порівнянні зі стандартним зображенням. Так це чи ні, але чіткість дійсно першокласна. Hisense UHD TV автоматично регулюють рівень контрастності для темних ділянок зображення.

До речі, навіть у добре освітленій кімнаті спеціальний алгоритм автоматично визначає рівень яскравості, тому кольори виглядають максимально реалістичними.

Телевізор Hisense U8QF створює зображення з роздільною здатністю 4K, це забезпечує максимальну деталізацію об’єктів на вашому екрані.

А тепер додаємо ще сюди технологію покадрової оптимізації з елементами штучного інтелекту, посилення глибини зображення, а ще – функцію ультра затемнення і технологію квантових точок Quantum Dot, завдяки якій дисплей відтворює понад мільярд відтінків, – і ось все, саме ця комбінація та набір усіх технологій та функцій створює картинку не гіршу як у кінотеатрах, лише у трохи менших масштабах.

Технологія рухомого звуку DOLBY ATMOS

Звісно, після картинки слід розповісти і про звук, адже цей показник не менш важливий. Але він у телевізорах Hisense U8QF за якістю цілком не поступається зображенню.

Рухомий аудіо звук DOLBY ATMOS буквально заповнить вашу оселю – будь-то шоу, ігри чи спортивні події наживо. Якість звуку не порівняти зі звичайним стерео чи навіть об’ємним звучанням. Відчуття таке, ніби ви не просто переглядаєте фільм десь на великому екрані, а самі перебуваєте в центрі подій. Модель U8QF має вбудовану акустику JBL, яка відома на весь світ.

Зручність та зрозумілість користування

Окремо варто згадати й про операційну систему VIDAA, яка є власною розробкою Hisense.

Ця надзвичайно проста, персоналізована, інтуїтивно зрозуміла платформа робить користування телевізором зручним та інтуїтивно зрозумілим. Вона робить пошук улюбленого контенту максимально практичним та комфортним. На вибір користувачам дається величезна бібліотека розваг і програм як від місцевих, так і глобальних сервісів, наприклад, Megogo, OLL.tv, Netflix...

Дуже зручною є функція швидкого доступу, адже достатньо натиснути одну зі спеціальних кнопок на пульті і все — можна починати перегляд на вподобаному вами ресурсі.

Крім того, система завжди слідкує за тим, що вам подобається, і пропонує відповідний контент, адаптовуючись конкретно під ваші смаки. Для зручності вміст розділено на чотири категорії.

Одна з категорій – "Мистецтво" – перетворить вашу оселю на художню галерею. Замість звичного чорного екрана до ваших послуг понад 370 мільйонів творів з усього світу, функцію можна увімкнути за допомогою кнопки прямого доступу.

Так само і з категорією "музика" – один клік, і ви отримуєте повноцінну стерео систему просто у себе вдома.

Крім базових категорій, є окрема й для фанатів спорту. До речі, Hisense є першим виробником у світі, що пропонує сервіс UEFA.tv у своїх телевізорах.

Влаштуйте собі незабутні вечори за переглядом улюблених фільмів і програм в компанії близьких, а ваші свята нехай будуть наповнені яскравими кольорами і багатими враженнями.