Технічний, і разом з тим старанний Анхель, виконує на полі величезний об’єм роботи. Та окрім його працездатності і індивідуальної майстерності, за якими йому важко знайти гідних конкурентів не лише в Європі, а й у цілому світі, головний козир Ді Марії – його непередбачуваність. Анхель – один з тих небагатьох гравців, які приймають абсолютно неочікуване рішення, чим ставлять суперника на коліна.

Поряд із всіма плюсами, є в аргентинця і один суттєвий мінус. Він – одноногий гравець. Так – його ліва – фантастична, проте, права, як зізнається він сам – лише для ходьби. Іноді коли ситуація вимагає віддати пас саме правою ногою – Ді Марії легше здійснити так звану "Рабону", яка давно стала його візитівкою. Хоча, стосовно своєї не робочої правої Анхель дещо лукавить, адже іноді йому вдаються ось такі голи. Якщо це не робоча нога, то на що ж тоді здатна робоча? Чи це просто Анхелева скромність, про яку йшлося раніше?

Ді Марії лише двадцять шість – і у нього ще значна частина кар’єри попереду, а відтак – буде час переосмислити свою роль у сучасному футболі.