Імена Бекхемів

Девід та Вікторія Бекхеми виховують чотирьох дітей. І народження кожного з них привертало не менше уваги медіа, ніж самі матчі їхнього татуся.

Щоразу ціле море чуток і спекуляцій виникало навколо того, як зіркова пара назве своє наступне чадо. Навіть букмекери охоче приймали ставки на ім’я нового маленького Бекхема.

Детальніше про родину Бекхемів – у відеоматеріалі.

Джон Террі

Життя спортсменів постійно під прискіпливою увагою не лише фанів. Кожна поява на людях, кожен крок, кожен запис у Facebook чи у Twitter футбольної знаменитості багатьма ретельно розглядається у пошуках нової сенсації. Один необачний крок – і вранці ти на перших шпальтах.

Ніхто не знає цього так, як Джон Террі. Лідер “Челсі” втратив капітанську пов'язку збірної Англії через масні історії, які так ніколи і не були доведені. Деталі – у відеосюжеті.

Пограбування футболістів

Випадки пограбування футбольних знаменитостей не поодинокі. Пітер Крауч, повертаючись після успішної гри - у матчі за “Ліверпуль” він забив два голи - вдома не знайшов своїх футболок, нагород та новенького Aston Martin.

Під час виїзного матчу “Евертона” проти “Хал Сіті”, троє у масках залізли до будинку захисника "ірисок" Філа Джагєлки. Важче було з будинком іншого гравця “Евертона” Енді ван дер Мейде. Про історії футбольних пограбувань – у відеоматеріалі.