Та от цього літа схоже завдання суперників селесау буде значно складнішим ніж завжди. У арсеналі команди Луїса Феліпе Сколарі чи не найкраща оборонна ланка у історії збірної. Ще б пак захисними редутами чарівників м’яча керує справжній футбольний лицар. Чи то пак Зорро?

Отримати момент для удару або ж дістатися до воріт коли перед тобою Тьягу Сілва, хай навіть без підтримки партнерів, дуже непросто.

А ще він - справжній вожак. Чи не всіх командах, футболку яких одягав Тьягу Сілва, він встиг приміряти капітанську пов’язку.

Авторитет, визнання, титули, щасливе життя із дружиною Ізабель та двома синами. Усього цього могло і не бути.

Ця історія трапилася із Тьягу Сілвою після переходу до московського "Динамо", де бразилець так і не провів жодного матчу. Повернувшись на батьківщину він не лише зумів стати на ноги, а й відновив футбольну кар’єру, яку збирався завершити у Москві у 21-річному віці. Саме у футболці "Флуміненсе" він привернув до себе увагу європейських топ-клубів, найрішучішим із яких виявися "Мілан".

Зараз Тьягу Сілва капітан та легенда "Парі Сен-Жермена". Ним вже кілька років поспіль марить "Барселона". Та от безуспішно. Він у Парижі вже встиг стати символом команди та продовжує поповнювати колекцію індивідуальних нагород. До яких вже цього літа може приєднатися ще одна командна - вже 12 червня збірна Бразилії розпочинає похід за 6 Кубком світу.