Щоправда виконавець головної ролі юного чарівника Деніел Редкліф приїхати не зміг. Знаменитість бере участь у бродвейській постановці "Як досягти успіху без зайвих зусиль".

Актори прощаються зі своїми персонажами та дякують за чудово проведений разом час.

“Фани і читачі "Гаррі Поттера" дуже сильно полюбили ці книжки, тож для нас було непростим завданням втілити усі їхні сподівання на екрані, прихильники є найвимогливішими критиками і це прекрасно, що вони нас прийняли, я не знаю чи є якась краща нагорода, ніж завойовані серця фанів”, - сказала акторка Емма Вотсон.

Справжня “поттерманія” вже охопила Лондон. Готуючись до прем'єри фінальної 8 частини франшизи, на Трафальгарській площі утворилось справжнє фан-містечко. Сотні кіноманів зі всіх куточків світу з’їхались до туманного Альбіону, щоб розділити цю веселу і водночас сумну подію.

"Ми приїхали сюди спеціально для Гаррі Поттера з Австралії", - каже студентка з Північного Квінсленда, прихильниця "Гаррі Поттера" Шантель Кервін.

"Я пролетіла 7 тисяч кілометрів спеціально для цієї прем'єри", - сказала вчителька з Буенос-Айреса, прихильниця "Гаррі Поттера" Брінна Емілс.

Серед фанів було також чимало прибулих зі Сполучених Штатів Америки та Канади, однак більшість - це британці. Зазначимо, довгоочікувана презентація стрічки "Гаррі Поттер і Дари смерті: Частина 2" відбудеться сьогодні ввечері.