Газети "Нодон сінмун", "Мінчжу Чосон", інформаційне агентство ЦТАК у своїх повідомленнях і коментарях називають Кім Чен Ина "видатним лідером" і "великим сонцем", безпосередньо пов’язуючи з ним майбутню долю народної республіки.

"Ми повинні згуртуватися навколо великого товариша Кім Чен Ина і зберігати вірність його керівництву", — йдеться в статті "Нодон сінмун", офіційного друкованого органу ЦК Трудової партії Кореї.

Шануючи "безсмертні заслуги" Кім Чен Іра, народ і армія КНДР "сповнені рішучості завершити справу будівництва могутньої і процвітаючої держави під керівництвом його сина, товариша Кім Чен Ина", йдеться у публікації ще одного видання.

"Шановний товариш Кім Чен Ин очолює країну для продовження і завершення нашої революційної справи. Він видатний ідеолог і теоретик, незрівнянний полководець", — йдеться про Кім Чен Ина, якому, як вважають, ще немає 30 років.

Видання вважає, що новий лідер продовжуватиме курс свого батька у сфері зовнішньої і внутрішньої політики, зміцнювати дружбу з народами інших країн.

Як раніше повідомлялось, Кім Чен Ір помер 17 грудня. Причиною смерті назвали серцевий напад.