Мірча Луческу, як і очікувалось, напередодні вівторкового поєдинку Ліги Чемпіонів, дав можливість в Донецьку зіграти футболістам, які здебільшого "гріють" лаву запасних. Та на якості гри чи результаті це не позначилось.

Вже в першому таймі "гірники" зробили гру. першим відзначився у воротах "Зорі" колишній лідер цієї команди - Віталій Віценець: з-за меж штрафного вистрілив хав "Шахтаря" і м'яч після рикошету влетів у ворота луганчан. Другий гол "Шахтар" забив в доданий до другого тайму час - Морено запхав кулю за лінію воріт "Зорі" після прострілу В'ячеслава Шевчука.

Другий тайм розпочався дуже мляво. Складалась думка, що команди так і відбудуть номер. Та все змінив несподіваний гол Джихані, який вніс інтригу в матч на певний час: Паріт отримав м'яч на 11-метровій позначці після удару-прострілу Полянського зі стандарту і другим дотиком відправив кулю у ворота П'ятова - 1:2. Жевріла мрія про порятунок матчу для "Зорі" рівно п'ять хвилин, допоки Луіс Адріано не скористався диво-пасом Кости: вийшовши на побачення з Шустом, Луіс без проблем переграв воротаря луганської команди.

Ось так на класі "Зоря" була бита "гірниками", які продовжили переможну серію в чемпіонаті до 9-ти ігор.