Український винахід не дає ефекту червоних очей та й випромінює м'яке світло, що додає фотографіям натуральності. Користувачу залишається підключити Iblazr до роз'єму навушників і до його послуг потужний спалах або ж ліхтарик.

При цьому пристрій не споживатиме зарядку телефона, адже укомплектований власним акумулятором. Його, між іншим, вистачить на тисячу фотографій або 40 хвилин постійної роботи спалаху під час зйомки відео чи, наприклад, читанні книжки.

З вересня цього року дітище українського старт-апу можна придбати в офіційному магазині Apple, і це при тому, що технологічний гігант не надто охоче впускає на свої прилавки чужі продукти. На сьогодні українці продали вже близько 15 000 пристроїв за ціною 50 доларів.

Читайте також: Зроблено в Україні. Українська вишиванка – більше ніж просто одяг

І хоча з назви Iblazr випливає, що кияни розраховували саме на співпрацю з Apple, однак потім "розумний" спалах навчили працювати з Android-девайсами. Ґаджет придумав киянин Владислав Тисленко.

Під його керівництвом команда розробників працювала майже рік. Для роботи хлопцям потрібен був капітал у 58 тисяч доларів. Цю суму вони зібрали всього за декілька днів на сайті для стаптапів – Kickstarter, а протягом всієї промо-компанії ще й потроїли. В ідею українців повірили 2 з половиною тисячі людей.