Про це повідомив голова Луганської обладміністрації Сергій Гайдай в інтерв'ю журналістам. Він розповів, що приблизно 50 осіб з ворожої диверсійно-розвідувальної групи прорвались на трасу Лисичанськ – Бахмут та навіть встигли закріпитись на ній, поставивши блокпост на дорозі.

Читайте також: Усі заяви окупантів – блеф: як росіяни штурмують "дорогу життя" на Луганщині

Це був ситуативний успіх. Частина ДРГ залишилась, але вже на віки вічні у нашій землі,
– підкреслив Гайдай.

Щодо блокпоста, то його розбили Збройні Сили України, а самих окупантів ударною хвилею порозкидало по землі.

За словами очільника Луганської ОВА, наразі окупаційні війська не контролюють трасу Лисичанськ – Бахмут. Проте росіяни нещадно обстрілюють "дорогу життя". Гайдай додав, що відтепер окупанти прицільно гатять по трасі.

"Проїхати по цій трасі – лотерея. Це навіть не 50 на 50 у відсотковому співвідношенні. Скоріше – 80 на 20. Тому що вже все простріляно, доїхати із Бахмута в Лисичанськ – це колосальна складність та проблема", – зауважив він.

Все складніше стало довозити гуманітарну допомогу місцевим жителям

Голова Луганської ОВА розповів, що через постійні обстріли "дороги життя", їм доводиться шукати інші варіанти, щоб підвозити гуманітарні вантажі. Він підкреслив те, що російська армія робить все для того, аби знищувати велику кількість інфраструктури, перев'язати всі сполучення.

Вони обстріляли гуманітарний штаб в Лисичанську, але, на щастя, люди залишились живими. Проте техніка пошкоджена,
– зауважив він.

З кожним наступним днем ввозити гуманітарну допомогу для жителів підконтрольних Україні територій Луганської області стає все складніше.

Яка ситуація на Луганщині: останні новини

  • Росіяни упродовж 25 травня нещадно атакували 41 населений пункт Донецької та Луганської областей. Росіяни вбили 6 людей, ще 12 осіб поранили. Під удар потрапили житлові квартали, школи, заклади охорони здоров'я, споруди баз відпочинку, господарські будівлі, гаражі, а також автомобілі. Ймовірно, саме це окупанти називають "військовими об'єктами"
  • Упродовж вчорашньої доби, 25 травня, ворог чи не найсильніше гатив з артилерії по Лисичанську. Російський снаряд потрапив в гуманітарний центр та пошкодив волонтерський автомобіль. Він доставляв їжу на Луганщині всім, хто її потребував.
  • Звірства росіян в Україні помічають майже у всіх населених пунктах, де ступає кацапська нога. Так, у Лисичанську поліцейські змушені ховати людей у братській могилі. Там наразі уже поховані 150 тіл.

Відео до теми – росіяни жорстоко обстрілюють Луганщину: дивіться