Пряма трансляція на
Останні випуски

ЗСУ не були боєздатні на початку анексії Криму, – заступник секретаря РНБО

- Читать новость на русском

Збройні сили України на початок агресії Росії, а саме у лютому-березні 2014 року, перебували у цілковитому стані небоєздатності.

Про це на суді у справі про держзраду екс-президента України Віктора Януковича заявив перший заступник секретаря РНБО Михайло Коваль.

"Збройні сили не були зброєготовні та боєздатні. Ми були третіми на континенті по готовності. Проти нас здійснила агресію країна, яка була гарантом нашої безпеки. Фактично Збройні сили абсолютно не були боєготовні на початок агресії. Це була заздалегідь підготовлена потужна операція", – сказав Коваль.

До слова, напередодні секретар РНБО Олександр Турчинов зізнався, що українська армія на початку 2014 року не мала достатніх сил, щоб відбити агресію Росії, проте йому доводилося стверджувати протилежне, що було неправдою.

Хто такий Михайло Коваль? Михайло Коваль із 25 березня 2014 року по 3 липня 2014 року був в.о. міністра оборони України. 3 липня 2014 року призначений на посаду заступника секретаря РНБО. 17 лютого 2015 року призначений на посаду першого заступника РНБО.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі