Компанія ВОЛЯ разом з каналом Gulli Girl влаштувала казкове дитяче свято з аніматорами в костюмах фей WINX та подарунками.

"Gulli Girl – це телеканал виключно для дівчаток, я б сказала. Аудиторія вікова від 4 до 14 років. Проте на телеканалі є контент і для хлопчиків – називається Gulli Good. Там будуть показувати і мультфільми, і серіали про роботів, рейнджерів. Це контент для середньої вікової аудиторії, для шкільної, яка буде до смаку усім діткам", – розповіла PR-менеджер компанії ВОЛЯ Інна Калініна.

На святі дітлахи веселилися, змагалися в конкурсах та вигравали крила фей. Усі маленькі учасники також мали змогу отримати яскравий брендований портфель Winx.

"Я до третього сезону дійшла. Мені подобається Блум, Стела. Всі феї мені подобаються. І подобається як вони літають, а найбільше подобаються їхні піксі", – поділилась школярка Таня.

В ефірі Gulli Girl транслюють такі популярні мультсеріали як "Клуб Вінкс", "Принцеса Сіссі", "Монстр Хай", а також відомий в усьому світі молодіжний серіал Chica Vampiro. А от для хлопчиків телеканал пропонує блок Gulli Good, у програмі якого є багатосерійні мультфільми: "Сонік Бум", "Спортивна команда" та "Вуличний футбол Екстрім".