Лідер нашої жіночої команди здобула перемогу у спринтерській гонці на 7,5 кілометрів, яка пройшла у складних умовах, адже сильний вітер на стрільбищі перекреслив старання багатьох спортсменок.

Підгрушна стала однією із семи спортсменок, які змогли закрити всі 10 мішеней, однак після другої стрільби українка займала лише шосте місце, програючи лідеру понад 15 секунд. Однак феєричне фінішне коло лідера нашої збірної дозволило їй здобути більш ніж комфортну перемогу — у найближчої суперниці, польки Крістіни Гузік вона виграла 7,5 секунди. Третє місце — у італійки Доротеї Вірер, яка програла українці 12,4 секунди.

Компанію українці в топ-10 склала Ірина Варвинець, яка фінішувала на 8 місці.

Нагадаємо, Підгрушна у складі жіночої збірної України у січні виграла естафетну гонку на етапі кубку світу в Рупольдингу.