Розділені долею. Об’єднані GPS.

Саме так звучить рекламний слоган першоквітневих чудо-шкарпеток від компанії HTC.

В компанії також розповіли, що у шкарпеток є система автоматичного сповіщення про дірку, вони вміють приймати SMS, і, що найголовніше — знаходять свою пару завдяки GPS.

Розмаїття кольорів: справжній чорний, стелс та північ — одна і та ж шкарпетка чорного кольору.

Більше інформації можна знайти на сторінці шкарпеток.

Міжнародний дослідницький центр довів існування Сили

Магістр Йода задоволений.

Найбільша у світі лабораторія фізики високих енергій CERN завила, що науковці довели існування разом зі звичними для нас електромагнітною силою, тяжінням, та іншими, ще одної — Сили. Так-так, саме тої, із Зоряних Воєн.

"Вражають дуже результати ці",
— поділився враженнями один маленький вчений.

Офіційний прес-реліз можна знайти тут.

Дзеркальний Google та пакман на вулицях міст

Компанія Google ніколи не нехтує нагодою пожартувати і щороку тішить не одним першоквітневим фейком.

Цьогоріч ми отримали дзеркальний пошуковик (дивіться тут) та легендарну гру Pac-Man в Google Maps. Побігати пакманом на карті будь-якого міста та населеного пункту можна тут, натиснувши на іконку в лівому нижньому куті екрану.

Назад до першоджерела

Microsoft створила щось жахливіше за Internet Explorer, і це — нова операційна система MS-DOS Mobile для смартфонів, зокрема моделей Nokia.

Для тих, хто не в курсі що це за древність, є відео з детальним описом начебто нової операційки:

Добре, що це жарт.

Сапфірове скло від Apple в Чернівецькій області

В мережі з'явилась інформація про те, що сам гігант з Купертіно вирішив перенести сюди своє виробництво і вкласти в Україну чималеньку суму.

За інформацією, на фабрику біля Чернівців "яблучні" планують витратити $100 мільйонів, ще $500 мільйонів на спорудження найбільшої в Україні вітрової електростанції, ще й обладнання навезти планують, на $400 мільйонів.

Також повідомляється, що Україна, виявляється, є батьківщиною співзасновника Apple — Стіва Возняка. Батько Возняка із Буковини, та сам Стів, за інформацією джерела, не дуже любить про це говорити.

Минулого року жартували не гірше, і навіть більше! Переглянути підбірку першоквітневих жартів про ІТ-гігантів 2014 року можна тут.