Про це у своєму телеграм-каналі лікар Тарас Жиравецький. Зазначимо, що він є радником міського голови Львова щодо медичних питань.

До теми Новий штам Дельтакрон: що про нього відомо

Чим небезпечний Дельтакрон

За словами медика, гібрид штамів Дельта та Омікрон, ймовірно, стане серйозним викликом для усього світу. Адже цей варіант, як попередньо заявили вчені, швидко поширюється й має досить складний перебіг.

З огляду на це, Дельтакрон може спровокувати новий спалах COVID-19. Це загрожує тим, що кожного дня в Україні фіксуватимуть до 200 тисяч нових випадків інфікування. При цьому, до 5% хворих (10 тисяч) потребуватимуть госпіталізації.

Це песимістичний сценарій, але він можливий у будь-якій країні при домінуванні Дельтакрону. Можливо до цього часу з‘являться ефективні ліки,
– припустив лікар.

Є й позитивний сценарій

Водночас він наголосив, що є й оптимістичний сценарій. Згідно з ним, Дельтакрон не поширюватиметься через домінування Омікрону. У такому випадку наступна хвиля коронавірусу може стати останньою зі складних для українців. "Адже ті 5 – 6 мільйонів, які ще не перехворіли, перехворіють за 2 – 3 місяці", – пояснив Журавецький.

Що відомо про Дельтакрон: основне

Нова хвиля коронавірусу йде в Україну – що відомо: дивіться відео