Пряма трансляція на
Останні випуски

300 росіян загинуло чи поранені у Сирії внаслідок удару США, – Reuters

- Читать новость на русском
Бійці ПВК "Вагнера" у Сирії
Бійці ПВК "Вагнера" у Сирії / Новая газета

Джерела Reuters у Росії повідомляють про щонайменше 300 росіян з приватної військової компанії "Вагнера", які загинули або отримали поранення внаслідок бою зі американськими спецпризначенцями у Сирії.

За даними Reuters, поранених у результаті удару коаліції доправили до 4-х військових шпиталей у Росії літаками. Частина з них – у важкому стані. Всіх їх привезли після 7 лютого, коли відбувся бій.

Анонімне джерело заявило агенції, що загальна цифра у 300 убитих та поранених росіян відповідає дійсності.

Читайте також: Загибель найманців у Сирії: оприлюднено гучні деталі діяльності "Русі триєдиної" в Харкові

Сам удар армії США по російським найманцям був зроблений у відповідь на спробу нападу на сили союзників коаліції, серед яких перебували американські спецпризначенці. Як відзначається, вилазка російських найманців мала намір протестувати реакцію США на входження до нейтральної зони.

При цьому видання зазначає, що це одна з найбільших масових втрат російських найманців за один бій в сучасній історії Росії. Востаннє таке відбулося у 2014 році на Донбасі. При цьому Росія традиційно заперечує участь своїх військ у війні на території України, а щодо Сирії, то офіційно заявила про можливу загибель п’яти росіян, які не пов'язані зі Збройними силами РФ.

Читайте також: Усі ідентифіковані найманці "Вагнера", що загинули у Сирії, раніше воювали на Донбасі: фото

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі