Графіті на певну тему

Щоправда, малювли лише у рамках визначеної теми – якої саме – читайте в матеріалі журналістів 24 каналу.

Цікаво У Запоріжжі встановили цікавий рекорд України – яскраві фото

Щоби зайнятись стріт-артом, приїхали вуличні митці зі всієї України. На конкурсі вони малюють залізничників. У кожного – свій особливий стиль виконання.

Намалюю кондуктора або провідника – вирішу в процесі, це імпровізація. Тематика поїздів дуже цікава. Моя мета – зробити світ прекраснішим,
– розповів учасник фестивалю Тімо Левін.

Усього на фестиваль запросили 35 команд, 20 – зі всієї України, решта – місцеві. Для робіт є 500 квадратних метрів стіни, яку під стріт-арт виділив Дніпропетровський університет залізничного транспорту.


Конкурс стріт-арту у Дніпрі / Фото 24 канал

Яка мета конкурсу?

"Щодо формату – свобода вибору. У творчості можна реалізовувати все, що завгодно, головне – дотримуватися цензури. Ми вибрали тему поїздів, тому що це стіна університету. Вони нам дали стінку, а ми натомість малюємо на їх тему", – зазначив співорганізатор фестивалю.

За мету взяли – розмалювати світ пострадянської сірої архітектури. Кажуть, що їм би хотілось, аби яскраві кольори допомогли пережити цей непростий час епідемії та економічної кризи.


Учасники малюють на тему залізничників / Фото 24 канал

Влада не підтримує стріт-арт

В Україні стріт-арт розвивається повільніше, ніж у Європі. Причин багато, одна з них – ціна розхідних матеріалів. Також не завжди місцева влада розуміє феномен вуличного мистецтва.

Щоби навчитися багато малювати, потрібно активно цим займатися й не кидати. А взагалі, у нас немає ніяких легальних стінок. Є такі складності. Влада не підтримує вуличне мистецтво,
– додав співорганізатор фестивалю.

Усі роботи на фестивалі оцінить журі, серед них і представники залізничного університету.


Влада не підтримує вуличне мистецтво / Фото 24 канал