Хлопчик зник після вибуху

Хлопчик із мамою приїхав до Вінниці з окупованого Херсона, розповіла Ірина Ярошевська. За її словами, в момент вибуху дитина перебувала в машині разом із дядьком, а його бабуся відійшла до "Приватбанку".

Увага Мама загиблої 4-річної Лізи з Вінниці жива, тіла 13 людей досі не ідентифіковані

Бабуся неушкоджена, дядько – в лікарні, Кирила не можуть знайти. Мама Маріанна Пяхіна просить свідків хоч якусь інформацію, може, хтось бачив. Зразок ДНК жінка здала,
– зазначила Ярошевська.

Мама просить відгукнутись людей, якщо бачили Кирила / Фото Ірина Ярошинська

Ймовірно, Кирило потрапив у "вогняну пастку"

Пізніше голова Національної поліції Ігор Клименко повідомив, що хлопчик, "який чекав на дядька в припаркованому авто", "потрапив у вогняну пастку". За словами Клименка, дядька відкинуло вибуховою хвилею; його госпіталізовано.

Кількість жертв внаслідок трагедії у Вінниці

Удар росіян прийшовся на центр мирної Вінниці. Місце, в яке влучили ворожі ракети – дуже людне: там розташована велика транспортна розв'язка, зупинки громадського транспорту, офісний центр, медична клініка.

Внаслідок атаки загинули 23 особи, серед них 3 дитини. 1 людина померла в лікарні. До лікарень госпіталізовано 80 людей, з них 3 дитини. У постраждалих травми різного ступеня тяжкості.

Наразі вдалося ідентифікувати тіла 10 людей. Серед них – 4-річна Ліза. Відомо про загибель ще двох діток 7 і 8 років – їх тіла не ідентифікували досі.

Водночас сьогодні ввечері стало відомо, що серед загиблих 7-річний Максим Жарій і його мама Вікторія. Хлопчик збирався цього року до школи. До Вінниці у день трагедії вони з мамою приїхали із сусіднього села і перебували у медичному центрі, куди влучила ракета.

Очевидець розповів моторошні подробиці удару по Вінниці: дивіться відео