Понад 33 тисячі українців успішно подали заявки для оформлення одноразової допомоги у застосунку Дія у перший же день, коли відкрили відповідну опцію. Про це розповіли на офіційному сайті Мінцифри.

Інструкція У Дії підприємці можуть отримати 8 000 гривень компенсації: як це зробити

У міністерстві кажуть, що від миті запуску послуги "сотні тисяч користувачів одночасно намагаються подати заявку". Мовиться про понад 1000 запитів у секунду.

Через це Дія може трохи нестабільно працювати, але Мінцифри запевняє: заяву на отримання допомоги можна оформити з 14 до 31 грудня включно, тож є ще 2 тижні, аби спокійно це зробити.

Коротко про допомогу від держави у 8000 гривень, обіцяну Зеленським

  • Верховна Рада підтримала законопроєкт президента Зеленського 4431, який передбачає виділення грошей з фонду протидії коронавірусу на підтримку бізнесу й українців у разі посилення карантинних обмежень.
  • Також депутати погодили законопроєкт 4430 про списання податкових боргів, звільнення від сплати єдиного соціального внеску та єдиного податку ФОПів 1 групи.
  • Підтримала ВРУ й інший законопроєкт Зеленського 4429 – про одноразову фінансову допомогу для українців, які втратили частину доходів, та бізнесів, змушених скорочувати видатки на працівників.

Детальніше ФОПи отримають по 8 тисяч: Рада ухвалила законопроєкт про допомогу підприємцям