Про це він розповів в інтерв’ю "РБК-Україна".

Міністр зазначив, що після написання заяви на звільнення справами міністерства практично не займається, оскільки збирає докази про зловживання в держкомпаніях і щодо тиску, який на нього чинився

"Я зараз справами міністерства практично не займаюся. Я займаюся тим, що збираю пакет документів, щоб в понеділок піти в НАБУ і передати його. У мене, в інших достатньо фактажу. Принесемо документи і держпідприємствам", — запевнив Абромавичус.

Читайте також: Що для України означає відставка Абромавичуса

За його словами, правоохоронним органам і судовій системі українське суспільство не довіряє, натомість неабиякі надії урядовець покладає на новостворене Національне антикорупційне бюро.

На жаль, у суспільстві довіри до судів і прокуратури немає. Я про це неодноразово говорив, звертав увагу і просив прискоритися з судовою реформою. Що стосується НАБУ, то дуже сподіваюся, що цей новий орган буде працювати зовсім по-іншому,
— сподівається Абромавичус.

Він переконаний, що заяви і документи, які він готує стануть своєрідним тестом для цього органу.

"Вони мали резонанс, суспільство стежить за ними, тому дуже сподіваюся на результат", — наголосив міністр.

Нагадаємо, 3 лютого міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус написав заяву на відставку, назвавши серед людей, які чинять тиск на нього прізвище заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, якого називають близьким бізнес-партнером Петра Порошенка.

Після цього Кононенко написав заяву на складення повноважень заступника голови фракції, проте від депутатського мандату вирішив не відмовлятись.