"Схема звинувачення Сергія Клюєв схожа на багато інших справ, якими мені останнім часом доводиться займатися. У них теж намагаються перевести цивільно-правові відносини в кримінальну площину, що з юридичної точки зору є абсурдом", — заявив адвокат Клюєва Юрій Сухов, передає "Главком".

Він зазначив, що за процедурою, якщо у Генпрокуратури є претензії до Сергія Клюєва, їй треба звернутися до цивільного суду і довести його провину.

Нічого цього немає. Фактично в поданні Генпрокуратури викладено думку процесуального прокурора, воно не може носити якихось правових наслідків і його можна назвати особистою думкою. Ніхто не потрудився встановити факти в передбаченому законом порядку. Або судом, або Комісією з цінних паперів та фондового ринку, якщо йдеться про акції підприємства, або рішення уряду і надати їх Верховній Раді,
— сказав він
.

Генпрокуратура вважає незаконним рішення уряду, яке фігурує в матеріалах слідства. Але саме рішення уряду не скасоване і діє", — пояснив він.

Також Юрій Сухов акцентував увагу, на те, що відбувається підміна понять.

"Суспільство думає, що це справа пов'язана з Майданом. А це — давній господарський спір партнерів, який не має ніякого відношення до політики. При минулій владі також часто намагалися трансформувати цивільно-правові відносини в кримінальну площину. Напевно, має пройти якийсь час, щоб змінилося мислення у правоохоронній системі", — зазначив він.