Зауважимо, що на вивороті спідниці, яку активістка підняла перед президентом, писало Zexit (схоже, на лад Brexit). Ймовірно, таким чином своїм протестом активістка вимагала у президента скласти повноваження, хоча сама на запитання журналістів тоді відповіла: "Все написано на тілі". Своє рішення супроти дівчини суд оголосив 1 грудня, інформують "Українські новини" з посиланням на прессекретаря суду Іванну Свинаренко.

Пригадайте Активістка Femen оголилась перед Зеленським: фото та відео

Справу розглядав черговий суддя. Активістці призначили покарання за статтею 173 "Дрібне хуліганство" Кодексу про адміністративні правопорушення, а саме – штраф у розмірі 85 гривень.

Зауважимо, що днями ще одна активістка Femen влаштувала голий протест під Офісом Президента. Вона виступала проти насильства.

Відео інциденту з активісткою Femen і Зеленським на дільниці:

Коротко про рух Femen

  • Це міжнародний громадський рух, що має українське походження. Засновницею і керівницею руху є українська громадська діячка Ганна Гуцол.
  • Організація почала свою діяльність у 2008 році, а вже з середини 2009-го стала більш відомою.
  • Активістки Femen прославилися скандальними акціями протесту щодо питань дискримінації жінок, корупції, тоталітаризму тощо. Під час цих заходів вони оголюють груди.