Моряки з різних міст приїхали на протест з вимогою в терміновому порядку прийняти наказ про спрощену систему дипломування. Про це повідомляє 24 канал.

Читайте також Офіс Президента почала посилено охороняти поліція

Керівниця ГО "Українське об'єднання моряків" Христина Король розповіла, що міністр інфраструктури Владислав Криклій обіцяв це зробити 10 листопада. Втім відповідного наказу немає й досі.

Моряки мають платити до 8 тисяч доларів за документи, – Король

За її словами, на сьогодні моряк самостійно не може отримати жоден морський документ. Ціна пакету морського робочого диплому буде коливатися від 7 до 8 тисяч доларів.

"На жаль, моряки змушені виїжджати з України і шукати можливості зробити ці документи в інших країнах", – пояснила вона.

українські моряки протест офіс президента
Українські моряки протестують під Офісом Президента / Фото Анни Брикової для 24 каналу

Очільниця "Українського об'єднання моряків" заявила, що всі протестувальники звертаються до міністра інфраструктури та президента. Високопосадовці мають звернути увагу на глобальну корупційну проблему, яка склалася в системі дипломування моряків.

На жаль, ми вже довго боремося, але нас просто ігнорують і не хочуть слухати. З кожним днем ситуація все погіршується,
– наголосила вона.

Наразі відомо, що до мітингувальників виходили представники Офісу Президента. Вони пропонували, аби посадовці забрали в учасників акції відповідні документи для ознайомлення.

акція протесту українські моряки
Протест на Банковій / Фото Анни Брикової для 24 каналу

Акція протесту "Моряки проти корупції" під Офісом Президента: відео 24 каналу