Про це 24 Каналу розповів військовий психолог Андрій Козінчук. Багатьох українців потішив інцидент з акулою в Єгипті.

До теми "Вкусно і точка": мережу "розірвало" мемами через акулу, яка з'їла росіянина

Це спричинило багато різних дискусій, чи нормально так реагувати на трагічний випадок. Хоч це і сталося з росіянином, держава якого з 2014 року "зламала життя" мільйонів українців. А також – буквально знищила сотні, а може й навіть тисячі населених пунктів на Сході та Півдні України.

Чи нормально жартувати з такого трагічного випадку

Як наголосив Козінчук, це абсолютно нормально тішитися з інциденту, який стався в Єгипті. Не секрет, що росіяни є загрозою для українців. А з небезпекою можна справитися у два способи.

Є дві речі, як побороти небезпеку. Перше – втекти. В нас вже була така історія раніше. І чим все закінчилося? Другий варіант – побороти та перемогти небезпеку. Як тільки ми перемагаємо російських загарбників, зокрема за допомогою акул, то стаємо на крок ближче до безпеки,
– зауважив Козінчук.

До теми – ведуча пожартувала з побачення Путіна та Лукашенка: дивіться відео

Вже минули часу, коли Україна була готова шукати мир за всяку ціну з Росією, яка ще у 2014 році підло загарбала чужу землю. 24 лютого 2022 року розставило все на свої місця. Загарбників потрібно знищувати.

А тепер інша історія. Чи раділи б ми, якби акула покусала, до прикладу, жителя Ірландії? Ні, ми б сумували. А з росіянином – така у нас реакція на небезпеку. Це – абсолютно нормально. Ми – нормальні та адекватні. А-от Росія – ненормальна,
– підкреслив Козінчук.

Акула з'їла росіянина в Єгипті: коротко

  • В курортному місті Хургада, що в Єгипті, стався трагічний інцидент за участі росіянина. На нього напала акула.
  • Очевидці повідомляли, що все сталося за 30 метрів від берега. Акула буквально з'їла 23-річного росіянина.
  • Попередньо відомо, що чоловік вже кілька місяців мешкав в Єгипті. Під час інциденту на березі був його батько.