Очевидці розповіли, що акула напала та з’їла росіянина біля берега. Про це повідомляють російські ЗМІ, інформує 24 Канал.

Дивіться також В Італії затонув туристичний човен, є загиблі: відома причина трагедії

Акула з’їла росіянина в Єгипті

Пропагандисти розповіли, що, за попередніми даними, чоловік плавав разом із дівчиною в морі, як раптом до нього підплила акула. Жінці вдалося врятуватися від цього інциденту, росіянин загинув.

Акула напала на росіянина в Єгипті/ Увага! Відео 18+

Згідно з іншою версією подій, чоловік просто плив поряд із незнайомою дівчиною у момент, коли на нього напала акула. Це дало їй змогу встигнути доплисти до берега.

Згодом у генеральному консульстві Росії у Хургаді випустили попередження "зберігати пильність під час перебування у воді".

Чоловік загинув після зустрічі з акулою / Увага! Відео 18+

Через деякий час у телеграм-каналах з'явилося відео, на яких єгиптяни виловили акулу, що вбила росіянина. За попередньою інформацією, то була саме тигрова акула, яка вбила хлопця за лічені хвилини.

У Єгипті виловили акулу, що з'їла росіянина / Увага! Відео 18+

Що відомо про загиблого хлопця

У поліції Єгипту повідомили, що загиблим виявився 23-річний Володимир Попов з Архангельської області Росії. Попередньо родина хлопця купила квартиру й уже кілька місяців мешкає у комплексі British Resort в Хургаді.

Згодом Генконсульство Росії офіційно підтвердило інформацію про те, що загиблий від нападу акули – громадянин Росії.


Ймовірне фото росіянина, що загинув у Єгипті / Фото з російських телеграм-каналів

Також стало відомо, що разом із чоловіком на місці подій був його батько, який бачив на власні очі всі події. За словами сусідки родини, хлопець під час нападу акули кричав – тато.

У Новій Каледонії акула вбила чоловіка прямо на очах у відпочивальників.

  • На пляжі у Нумеа, Нова Каледонія, у лютому 2023 року акула напала на туриста з Австралії. Тварина відкусила туристу кінцівки прямо на очах у відпочивальників.
  • Згодом стало відомо, що 59-річний австралієць плавав приблизно за 150 метрів від берега. У цей момент до нього підпливла акула і відкусила йому обидві руки та ногу.
  • Після цього відпочивальники кинулися на допомогу та дістали туриста. Чоловік помер від отриманих травм на місці.