Попри заяви командирів колаборантів про те, що вони укомплектовані на 95%, перевірка встановила, що насправді недокомплект складає в середньому від 40 до 60 відсотків. Про це йдеться в розслідуванні "Інформаційного спротиву" на основі звіту, який був направлений керівництву російської армії.

Читайте також: Після "Джавелін" в Україні будуть зенітно-ракетні "Стінгери", – військовий

Як приклад керівник "ІС" Дмитро Тимчук наводить факти, що в "9 омсп мп" недокомплект в підрозділах доходить до 60 відсотків, в "100 омсбр" – до 70 відсотків.

"Єдиний повністю укомплектований підрозділ у цій бригаді – взвод БПЛА, який в реальності не має ні одного БПЛА, якщо не вважати подарованого в 2017 році російським "благодійним фондом" цивільного безпілотника", – розповів Дмитро Тимчук.

Недокомплект поплічників окупанта на Донбасі

Читайте також: Як загиблий на Донбасі 19-річний воїн співав про війну на Сході: щемливе відео

Ще одна проблема у поплічників окупанта – моральний стан

У доповідях командири частин і підрозділів звітують, що у них 100% особового складу – це військовослужбовці 1 і 2 категорії, тобто мають високі морально-психологічні якості і бойовий дух. Однак, проведені на замовлення російських радників соцдослідження показали, що 65-80% особового складу відносяться до 3 і 4 категорії, тобто з низьким моральним духом, психологічними проблемами, в першу чергу на ґрунті наркоманії та алкоголізму,
– зазначив Дмитро Тимчук.

Хто складає основну частину поплічників окупанта

Відтак, за його словами, ситуацію для окупантів "рятують" підрозділи збройних сил Російської Федерації та російські найманці.