Інцидент стався під час візиту Палмера з дружиною і трьома синами у ресторан, пише BuzzFeed.

Читайте також: У данському зоопарку гей-пара пінгвінів викрала дитинча у його гетеросексуальних батьків: відео

Чоловік пішов у туалет, аби змінити підгузки однорічному сину Ліаму. Сповивального столу, на відміну від жіночого туалету, там не було. Тож довелось проявити всю свою винахідливість, аби впоратись із ситуацією. Наприклад, виконати потрібні дії, сидячи навпочіпки із малюком на руках.

У складному процесі також довелось взяти участь старшому сину Ісаї. Він не тільки допоміг батьку, але й сфотографував, у яких умовах йому доводиться міняти підгузки дитині. Цими знімками Донте Палмер пізніше вирішив поділитись у мережі і запустити флешмоб.

Це серйозний пост! У чому проблема, що у чоловічих вбиральнах немає сповивальних столів? Так, наче нас (батьків-чоловіків, які змінюють підгузки своїм дітям – 24 канал) не існує зовсім. Якщо чесно, то ми це робимо доволі часто, і я стежу, чи почувається комфортно мій син. Це для нього звичні речі! Давайте виправимо цю проблему
– написав Палмер.

Дружина підтримала Донте і зауважила, що жінкам не треба "викликати загін ніндзя", аби просто змінити підгузник дитині.

Сам же чоловік переконаний, що батьки і матері мають бути рівними у своїх правах. Так, за його словами, у родині Палмерів сімейні обов'язки, серед яких прибирання, приготування їжі, розподілені.

Ми більше, ніж просто захисники і годувальники. Ми ті, хто возить візочки і встає о четвертій ранку, щоб підігрівати пляшечки,
– сказав Донте.

Допис Палмер став популярним, особливо після поширення виданням The Shade Room, і отримав багато відгуків із підтримкою такої ідеї. Тепер під тегом #SquatForChange в Instagram інші чоловіки теж діляться світлинами, у яких умовах їм доводиться змінювати підгузники своїм дітям, коли під рукою немає сповивальних столів.