Деніелс подала позов до федерального суду Нью-Йорка в понеділок, 30 квітня, повідомляє "Голос Америки". Причиною для позову став твіт Трампа, в якому він назвав сфабрикованим складений за описом актриси портрет людини, який, як стверджується, погрожувала їй в 2011 році, вимагаючи, щоб вона не розповідала про ймовірний зв'язок з Трампом.

"Портрет неіснуючої людини багато років по тому! Повне шахрайство, що виставляє фейкові новини дурнями (але вони це знають)!" – написав Трамп в Twitter.

Читайте також: Трамп потрапив у нову курйозну ситуацію з парасолькою: кумедне відео

У позові стверджується, що слова президента носять "помилковий і наклепницький характер", і що Трамп, публікуючи цей твіт, знав, що "його помилкові твердження, що ганблять, прочитають люди по всьому світу і будуть широко цитуватися в ЗМІ". У тексті позову також говориться, що Деніелс стикалася з "погрозами смерті і фізичного насильства".

Деніелс, справжнє ім'я якої – Стефані Кліффорд, домагається, щоб її позов розглянуло журі присяжних, а також вимагає компенсації, розмір якої не вказується. Її адвокат Майкл Авенатті в понеділок заявив: "Ми хочемо показати пану Трампу, що не можна просто складати вигадки про когось і поширювати їх без серйозних наслідків".

Читайте також: Стало відомо, куди забрали дуб, який садили Трамп з Макроном

Деніелс також намагається в судовому порядку домогтися звільнення від зобов'язань за угодою про нерозголошення, яку вона підписала в 2016 році в обмін на 130 тисяч доларів. Ці гроші виплатив їй особистий адвокат президента Майкл Коен. Федеральний суд в Лос-Анджелесі в п'ятницю відклав розгляд цивільного позову у цій справі в зв'язку з тим, що стосовно Коена ведеться кримінальне розслідування. Його адвокат наполягає, що позов перетинається з розслідуванням, і право його клієнта не свідчити проти самого себе може бути порушене.