Нещодавно Литва оголосила про будівництво стіни на білоруському кордоні. Це зробили задля боротьби з нелегальною міграцією.

Читайте також Без дистанції та масок: влада Англії скасувала майже всі карантинні обмеження

Проблема об'єднала Велику Британію і Францію

З огляду на такі загрози, Міністерства внутрішніх справ Великої Британії і Франції підписали угоду про посилення патрулювання поліцейськими пляжів.

Загальна проблема для країн Європи об'єднала їх. Так навіть попри вихід з Євросоюзу, Лондон сприятиме фінансово у розв'язанні питання мігрантів, які прямують з ЄС.

Фінансова допомога для країни

Така фінансова допомога обійдеться країні у 54 мільйонів фунтів. За 2020 рік приблизно 8,5 тисяч мігрантів, здебільшого з Близького Сходу та Північної Африки, припливли на надувних човнах в пошуках кращого життя до Великої Британії.

Не змінилась ситуація і 2021 року. Так рекордна кількість людей прибула саме водою. Нелегали на надувних човниках перепливли Ла-Манш, аби потрапити до графства Кент. Там вони заявили, що прибули до Англії з Півночі Франції або Бельгії.

В Англію прибула рекордна кількість мігрантів: дивіться відео BBC

Міграція в Литві: що відомо

  • У червні 2021 року литовські прикордонники впіймали понад 400 людей, які намагались незаконно перетнути кордон. Мовиться про мігрантів з Ірану, Іраку і Сирії.
  • У країні оголосили надзвичайну ситуацію через мігрантів з Білорусі.
  • Парламент Литви назвав нелегальну міграцію гібридною агресією Білорусі.