Про акцію ANSWEAR та Voices of Children

Інтернет-магазин ANSWEAR UA 5% виручених коштів від продажу впродовж місяця вирішив передати фонду Voices of Children. Він займається психологічною та психосоціальною підтримкою дітей, які постраждали в результаті бойових дій.

До теми Яку допомогу ВПО зможуть отримати у 2023 році: перелік організацій

"Одного дня я випадково натрапила в мережі на фонд Voices of Children, і це був наче якийсь знак, бо я якраз шукала в Україні благодійників, які опікуються саме дітьми. Діти – це чи не найбільш вразлива частина суспільства, якої торкнулася війна, це наше майбутнє, яке зараз страждає. Тож спільно з цим фондом ми й оголосили доброчинну акцію саме заради допомоги діткам", – розповідає керівниця ANSWEAR Україна Наталія Кондратенко.

За місяць акції "Купуєш=допомагаєш" онлайн-магазину вдалося зібрати для допомоги діткам понад 93 тисячі євро, які вже передали фонду Voices of Children.

Офіс ANSWEAR у Кракові​ / Фото ANSWEAR

На що підуть зібрані кошти

За словами засновниці благодійного фонду Олени Розвадовської, отримані від ANSWEAR кошти будуть направлені на реабілітацію дітей з інвалідністю та на підтримку родин, які втратили близьку людину.

"Наш фонд налагодив психологічну підтримку й реабілітацію дітей, які мають розлади аутичного спектра та дитячий церебральний параліч. Ці діти страждають від війни чи не найбільше, бо ведуть ще й власну боротьбу. Щомісяця ми організовуємо 2-тижневі курси реабілітації в найкращих клініках України. З лютого по квітень ми плануємо допомогти 50 дітям з РАС та 15 дітям з ДЦП. Крім цього, ми продовжуємо організовувати сімейні табори для тих, хто втратив рідних. У травні ми проведемо 21-денний табір для 17 сімей, щоб вони хоча б трохи відновилися та отримали ресурс жити далі", – розповідає Олена Розвадовська.

Компанія ANSWEAR допомагає постраждалим від війни / Фото Фонд "Голоси дітей"

До слова, фонд Voices of Children взяв участь у створенні документальному фільму спільного дансько-українсько-шведського виробництва "Будинок зі скалок", що номінували на отримання найпрестижнішої кінопремії "Оскар". Найбільшу гордість викликає те, як стрічка вже вплинула на долі героїв. Завдяки закритому показу бешкетного підлітка Колю всиновила сім'я, яка була вражена історією хлопчика.

Фонд Voices of Children долучився до створення фільму "Будинок зі скалок" / Фото European Film Awards

Інші благодійні ініціативи ANSWEAR

Співпраця з Voices of Children – не єдина доброчинна акція компанії. ANSWEAR – це міжнародний інтернет-магазин, головний офіс якого розміщується у Кракові. А всі українці, зауважує Наталія Кондратенко, переконалися, що після 24 лютого підтримка Польщі була і залишається чи не найбільшою у світі.

Відразу компанія перерахувала 50 тисяч доларів для допомоги постраждалим від війни в Україні, і починаючи з 24 лютого ANSWEAR постійно збирає гуманітарну допомогу, яку передає через волонтерські організації або безпосередньо на схід у найбільш постраждалі регіони, або ЗСУ, або переселенцям. Так, у перші кілька місяців повномасштабної війни переважно допомагали військовим – передавали тактичне взуття, термобілизну, кровоспинні засоби, аптечки, спеціальні спальні мішки, павербанки тощо. Пізніше почали допомагати жінкам та дітям, цікавилися в благодійних фондів, що їм потрібно найбільше та спільно організовували гуманітрні конвої в Україну.

24 лютого ми всі прокинулися в іншому світі, і в компанії ні в кого не було сумнівів, що ми маємо допомагати, забезпечувати українців усім необхідним і транслювати правильні цінності – в цьому полягає наша місія сьогодні,
– зауважує Наталія Кондратенко.

Гуманітарна допомога Україні від ANSWEAR / Фото ANSWEAR