Максим Щербина розповів, що кадр з Заліском став вірусним в антивакцинаторських вайбер-чатах. Там поширюють фейк начебто блогеру стало погано після вакцинації.

Зауважте Обман не вдався: італієць прийшов на вакцинацію з фальшивою рукою

Одне з фото, на яких Заліско лежить під крапельницею, стало вірусним у антивакцинаторських вайбер-чатах, як доказ того, що вакцина звалила з ніг відомого волонтера та благодійника,
– зауважив Щербина.

Він додав, що саме так це й працює: "трішки правди, трішки блогерів, мішок л**на і готово".

Антивакцинатори використали госпіталізацію блогера Заліска для фейків проти вакцини
Вакцинація "звалила" Заліска / Скриншот Максима Щербини

Госпіталізація Заліска

  • За словами блогера Лесика, Заліска госпіталізували 3 грудня.
  • Лесик також поділився фотографіями, як блогеру надають першу допомогу, поки той лежить на дивані. Згодом Лесик оприлюднив відео зі швидкої.
  • Блогер наголосив, що причиною госпіталізації стала втрата свідомості та стрибки тиску.
  • За декілька годин до цього Заліско опублікував два відеоролики, у яких коментує ситуацію навколо смерті Романа Славітича – директора Будинку вчених у Львові.

Безглузді виправдання антивакцинаторів: дивіться відео

Допис Щербини:

Чули історію про те, як вчора інста-блогера Олександра Заліско госпіталізували з нервовим зривом, бо він не витримав хвилі хейту від підписників через свою участь у блогерській вечірці "Голодна туса"? Тієї самої, яка відбулася у День пам'яті жертв голодомору.
Так от це буде не історія про те, як крінжово та пафосно виглядало усе це зі сторони. Річ у тому, що друг Олександра викладав відео і фото з цієї рятувальної операції. І от тепер одне з фото, на яких Заліско лежить під крапельницею, стало вірусним у антивакцинаторських вайбер-чатах, як доказ того, що вакцина звалила з ніг відомого волонтера та благодійника
Отак це і працює. Трішки правди, трішки блогерів, мішок л**на і готово.