Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Для цього мною зареєстрована у Facebook група - "Стоп Підкуп", на яку пропонується повідомляти всі факти підкупу та інших порушень на виборах.

Повідомлення про підкуп можуть відкрито відображатися у хроніці сторінки "Стоп Підкуп" і будуть відкриті для всіх виборців, а також для представників ЗМІ, правоохоронних органів, організацій, які проводять моніторинг за виборами", - повідомив Геращенко.

Повідомлення можна надіслати на пошту stop.podkup@gmail.com, або в приват групи "Стоп Підкуп".

"Всі повідомлення будуть перевірятися співробітниками міліції і по них буде відповідна правова реакція. Для цього Міністр МВС Арсен Аваков підписав відповідне розпорядження, яке зобов'язує співробітників міліції реагувати на всі скарги, пов'язані з підкупом та іншими порушеннями на виборах, і уважно моніторити всі ЗМІ щодо даного питання", - на голосив Геращенко.

Радник міністра МВС закликав патріотично налаштованих громадян, які не переносять несправедливість і корупцію, вступати в групи, а потім через сторінку "Стоп Підкуп" координувати свої дії з правоохоронними органами для виявлення негідників, які організовують підкуп голосів виборців.