Допис з поясненням своєї манери спілкування Арестович опублікував у соцмережі. Речник української делегації в ТКГ запевняє, що з задоволенням користується українською мовою. Проте, за його словами, бота "послав" зрозумілою тому мовою.

Раніше Пішов на х*й, – Арестович відреагував хамством на вимогу писати українською мовою

Арестович каже, що йому за роботу не платять

Людей, які вимагали від Арестовича говорити державною мовою, він назвав "лицемірними та безграмотними".

Ви демонструєте кричущу безграмотність (свою провідну якість) і небажання вилізти зі своєї затишної оболонки світу-де-ви-всі-ображені, встановлювати конкретні факти. Пояснюю: я – не на державній посаді і я не державний службовець. Відповідно грошей за свою роботу не отримую,
– написав Арестович.

Він наголосив, що "відбирає гроші у своїх трьох дітей, щоб допомагати державі на громадських засадах".

Аретович каже, що нічого не втратить, якщо піде з посади

Арестович вважає, що, якщо він піде з посади, то це особисто йому не зашкодить, адже у нього з'явиться більше часу, сил та коштів. А от в українців начебто стане значно менше інформації щодо профільних тем.

Окремим депутатам, які прагнуть моєї ′′ відставки ", Я, в такому випадку, відправлю пляшку шампанського – від сім'ї, яка давно забула, як я виглядаю,
– додав Арестович.

Завершив своє пояснення речник на досить різкій ноті, словами, що не буде розділяти лицемірство і вказуватиме на нього будь-яким доступним способом. Коли він інформуватиме про діяльність ТКГ, то робитиме це "як зразок грації та толерантності", особисто спілкуватиметься "артистично".

Читайте також Поки ох**вша громадськість не зрозуміє, – Арестович захистив ОПЗЖ і Бойка

Поведінка Арестовича обурила мережу

Зазначимо, що спілкуватись українською у коментарі під дописом Арестович його попросив Віктор Іванов. У відповідь речник української делегації його нецензурно послав. Після цього поведінкою Арестовича обурились вже безліч користувачів соцмережі.

Скандальний скриншот зі сторінки Арестовича