Так, правоохоронці почали розслідувати справу щодо скандальних заяв ексрадника ОП. Совсун подякувала поліції за адекватну реакцію.

До теми "Тра***ти, а потім – придушити": Арестович потрапив у новий скандал, на нього заявили у поліцію

По Арестовичу розпочали розгляд справи у поліції

Народна депутатка від партії "Голос" Інна Совсун 12 жовтня розповіла, що поліцейські внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо заяви на колишнього радника Офісу президента Олексія Арестовича. Це сталося після суперечливих коментарів Арестовича про жінок під час його закритих "психологічних семінарів", на яких він називав жінок "істотами" і висловлював бажання їх задушити.

Тепер поліція проводитиме розслідування, а саму справу скерували до Київської міської прокуратури. Водночас Совсун зазначила, що за справою проти Арестовича потрібен постійний громадський контроль.

Якщо справу доведуть до логічного завершення, це буде важливий для України прецедент, доказ, коли закон один для всіх, і безкарність – більше не норма,
– написала нардепка.

Крім того, Совсун також опублікувала відповідне фото, на якому зафіксований документ із відповіддю на заяву депутатки про Олексія Арестовича.

У поліції розпочали справу проти Арестовича / Фото з телеграм-каналу Інни Совсун

У Нацполіції повідомили, що відповідно до запиту всю необхідну інформацію внесено до бази ЄРДР. Даний захід вжито за ознаками правопорушення, пов’язаного з ввезенням, виготовленням або розповсюдженням матеріалів, що пропагують насильство, жорстокість, расову, національну, релігійну нетерпимість та дискримінацію. Зауважимо, що покарання за такі дії, передбачене статтею, може спричинити максимум 5 років обмеження волі або грошовий штраф.

Арестович втрапив у скандал через заяви про жінок

  • Олексій Арестович на одному зі своїх "психологічних семінарів" вирішив торкнутися теми жінок. Зокрема, ексрадник ОП назвав жінок "розколотими істотами, які собі не належать" і яких хочеться "задушити".
  • Крім того, Арестович також ставив. ієрархію між чоловіками й жінками, казавши, що "жінки мають дивитися на чоловіка, як на ідола". Такі сексистські й нераціональні висловлення спричинили шквал у коментарях під відео.
  • Зрештою, народна депутатка від партії "Голос" Інна Совсун вирішила написати заяву на Арестовича через його скандальні висловлення. Сам Арестович на скандал відреагував продовживши хайпувати, а потім опублікував коментар жінки, які буцімто хоче, щоб "її придушили".