Експозиція проекту об’єднала більше 70-ти робіт 30-ти сучасних українських митців, зокрема, арт-об’єкти, живопис, скульптуру, графіку та інсталяції.

Організатори ставили за мету продемонструвати в одному виставковому просторі сучасне мистецтво з різних куточків України. Експозиція Art Autumn Contemporary вже традиційно об’єднала творчість молодих митців, а також визнаних художників-професіоналів, діячів культури та мистецтва.

Учасниками виставки були Astian Rey, Олександра Ерастова, Олексій Поляков, Олексій Ревіка, Анастасія Аверіна, Анастасія Тарасенко, Анатолій Варваров, Андрій Пугач, Анна Козирева, Вартан Маркарьян, Дмитро Данилов, Ірина Чурпита, Лариса Рай, Лідія Селянко, Максим Данік, Марина Громенко, Марина Цесаренко, Марія Крутоголова, Agata Ber, Олег Пінчук, Ольга Кошелева, Олександра Доцок, Сергій Бек, Сергій Шауліс, Тамаз Аваліані, Таня Василенко і Тетяна Самохіна.

Український культурний простір сьогодні визначають різні покоління та різні ідеології, в ньому співіснують як професійно-освічені митці, так і обдаровані аматори. Всі вони працюють у різноманітних жанрах, техніках та способах самовираження. В цьому контексті пропонований мистецький проект Art Seasons дає молодим художникам не лише старт для презентації власної творчості, а також можливість експонуватись у творчому об’єднанні із визнаними митцями в одному з кращих арт-просторів країни,
– відзначила куратор проекту, мистецтвознавець Анастасія Гончаренко.

ДОВІДКА
Центр сучасного мистецтва М17
створений у 2010 році як простір для проведення виставок сучасного мистецтва та культурно-масових заходів, пов’язаних з дизайном, кіно, модними показами, архітектурою, літературою і театром.

Головна стратегія діяльності центру – це "Український прорив", послідовна інтеграція сучасних українських художників на ключові світові арт-ярмарки, аукціони, бієналє, міжнародні виставкові проекти.

Центр підтримує та продюсує українське сучасне мистецтво, веде персональні і групові проекти найкращих художників та працює з молоддю.

Читайте також: Виставка унікальних урбаністичних фотографій відкриється у Києві