Про це 24 Каналу розповів військовий експерт, ветеран російсько-української війни, майор запасу ЗСУ Олексій Гетьман. Він нагадав про дані британської розвідки, де повідомили, що Росія, ймовірно, налагодила регулярне постачання невеликих партій дронів-камікадзе Shahed-136 з Ірану.

До теми Росія атакувала вночі "Шахідами" та керованими бомбами: все, що відомо

У них нібито вже налагоджене постачання Shahed-136 з Ірану до Росії. Тому можна очікувати, що кількість таких нальотів збільшиться. Саме "Шахідів",
– зазначив Гетьман.

Ракет в окупантів не так багато

Як наголосив Гетьман, в російських окупантів залишилася невелика кількість високоточних ракет, якщо порівнювати із запасами до повномасштабного вторгнення. Однак не варто прогнозувати, скільки ще може бути масованих ударів. Потрібно просто розуміти, що вони будуть.

Атаки дронами-камікадзе можуть зрости – Гетьман: дивіться відео

Крім того, в окупантів ще досить багато ракет С-300; "Точка-У", плануючих бомб тощо. Але позитив певний все одно є.

Єдиний плюс – щодо ракет, які можуть долетіти до території всередині країни, яка далеко від лінії зіткнення чи кордонів. Таких ракет мало. Тому атаки будуть не такими частими, як були,
– зазначив Гетьман.

Удар дронами-камікадзе: що відомо

  • В ніч на 28 березня російські окупанти завдали удар дронами-камікадзе та керованими авіаційними бомбами по Україні. "Шахіди" вилетіли з північного та південно-східного напрямків.
  • Відомо, що вибухи прогриміли в Оболонському і Святошинському районах Києва та у в Дніпрі.
  • Як повідомили у Повітряних силах ЗСУ, за ніч вдалося знищити 14 з 15 "Шахідів", а також 1 розвідувальний БпЛА "Гранат-4".