Українські військові б'ють по мостах на Херсонщині для того, щоб ускладнити логістику ворога. Тим часом росіяни дозволили собі наприкінці серпня вдарили по Інгульському мосту у Миколаєві задля того, щоб залякати цивільних.

Читайте також Над Миколаївщиною збили дрон "Картограф": мав 12 камер для зйомки місцевості

Ворог продовжує тероризувати Миколаїв

Глава Миколаївської ОВА Віталій Кім переконаний, що Інгульський міст – одна з запланованих цілей ворога. Тож по ньому росіяни можуть завдати ще не одного удару.

Вони стріляли раніше три дні по Варварівському мосту – теж без успіху. По Інгульському – це була одна з групових цілей, яку вони намагалися уразити,
– наголосив він.

Кім переконаний, що окупанти таким чином продовжують тероризувати мешканців міста. На думку ворога, це дозволить залякати їх та почати шукати способів якось співпрацювати з окупантами. Але всі українці знають, що кожна така атака викликає у нас лише лють, а не страх.

Нагадаємо, що наприкінці серпня мережу сколихнуло відео з моментом удару по Інгульському мосту. На ролику можна побачити, що на той момент ним їхали автомобілі, а також тролейбус. Тож сам удар був спрямований саме на мирних мешканців, а не, наприклад, українських військових. Адже якби ворог хотів просто знищити переправу, то зробив би це вночі, коли нею ніхто не пересувається через комендантську годину.

Момент удару росіянами по Інгульському мосту: дивіться відео

Миколаївщина віддаляється від ворога

Як зауважила очільниця пресцентру ОК "Південь" Наталія Гуменюк, з кожним днем Миколаївщина все більше віддаляється від російських загарбників. Водночас слід розуміти, що ситуація в регіоні все ще залишається досить складною.

Станом на 2 вересня зафіксували, що російські війська намагалися просунутися у напрямку Потьомкиного. Але спроби загарбників були придушені нашими військовими. Тож ЗСУ відкинули окупантів.

Варте уваги – Арестович розповів про плани путіна на зиму: дивіться відео