На цьому наголосила під час телемарафону начальниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк. Вона зауважила, що ситуація в регіоні залишається досить складною.

Читайте також У Мелітополі склад окупантів біля аеродрому злетів у повітря: феєрверк тривав кілька годин

Спроби ворога просунутися марні

За словами Наталії Гуменюк, на Південному напрямку ситуація все ще досить складна. Водночас слід розуміти, що вона контрольована завдяки нашим військовим. Крім того, зафіксували спроби ворога просунутися в напрямку Потьомкиного. Але ці потуги загарбників були невдалими, тож ЗСУ їх просто відкинули.

Миколаївщина віддаляється від ворога

Очільниця координаційного центру також зауважила, що Миколаївщина продовжує віддалятися від ворога. І саме з цієї причини по області окупанти б'ють вже не лише ракетами, а й продовжують атакувати регіон з використанням авіації.

Наталія Гуменюк додала, що цієї ночі у самому Миколаєві було спокійно. Але цього не скажеш про ситуацію в самій області. Зокрема там, де проходить лінія зіткнення. По цих територіях, зауважила вона, окупанти били як з ракет, так і з літаків. На щастя, минулося без жертв.

1 вересня ворог обстріляв Миколаїв

В обід очільник міської ради Олександр Сєнкевич повідомив, що тривоги у місті лунали у День знань часто. Він також зазначив, що у місті зафіксували 6 вибухів.

За словами мера Миколаєва, снаряди впали на відкритій місцевості, а також за межами самого міста. Але це не означає, що можна нехтувати безпекою.

Додамо, що станом на 14:36 1 вересня пролунало 8 сирен, які сповіщали про ймовірну загрозу удару. Нагадаємо, що під час оголошення повітряної тривоги слід перебратися до укриття. Перебувайте там доти, поки не буде відбою. Це може врятувати вам життя.

Варте уваги – історія маріупольчанки, котра втікала з чотирма котами: дивіться відео